07 Bře

Je pravda, že vánoční svátky mají kouzelnou moc. Dávají nám čas pro naše blízké chvíli na to, abychom popřemýšleli nad událostmi minulými i budoucími…zkrátka tak, jak se říká – vánoce jsou o klidu a rozjímání. Často za hezkými prožitky stojí konkrétní osoby, ty, jimž jsme vděční za milé chvíle…s nimiž je nám dobře a příjemně. A pokud kolem sebe máte někoho takového, určitě mu budete chtít za takové okamžiky poděkovat…někdy vlastně stačí dát takovému člověku drobnost….třeba anděla do dlaně…

 

Pomůcky:

ketlovací kleště

štípací kleště

ketlovací jehla

korálek ve tvaru zvonečku

komponent ve tvaru křídel

perlička

 

Pokud váháte, zda byste takového andílka dokázali taky vyrobit, tak neváhejte, je to totiž opravdu velmi jednoduché. Stačí navštívit obchod, kde prodávají korálky (a ty už jsou v každém větším městě) a je velká šance, že před vánocemi vše, co budete na výrobu potřebovat, budou mít skladem. Kleště se najdou snad v každé domácnosti, a tak se do díla pusťte bez váhání.

Materiál na výrobu přívěsku anděla do dlaně

Na ketlovací jehlu (je to vlastně drátek s očkem) navlečte postupně korálek ve tvaru zvonečku, křídla a perličku.

Korálkový přívěsek anděl

Volný konec ketlovací jehly podle potřeby zkraťte, chyťte do kleští a udělejte přes kulaté kleštiny očko.

Korálkový přívěsek anděl do dlaně

Andílek je hotový. Můžete ho ještě klidně zavěsit na řetízek nebo šňůrku na mobil (ty se také dají koupit v obchodě s korálky nebo v hobby obchodech) a potom….třeba při osobním přání krásných svátků….můžete nechat tento malý dárek ležet v dlani toho, kdo pro vás něco milého udělal. Nestojí to moc….a přesto to má tak velkou cenu….

Ruka s přívěskem ve tvaru anděla

Vložit komentář