25 Bře

To, co je 3D už začíná být retro. Smutné, ale je to tak. Pohltila nás doba prostorová a především výrobci televizorů vymýšlejí stále nové možnosti. Ale ve světě tvoření je 3D dostačující a pro cardmaking to platí dokonale, tam si člověk může dovolit být i trochu retro, protože je stále in :-)

 

Pomůcky:

barevné papíry

lepidlo

oboustranná mechová páska

nůžky

papír s předtištěnými vzory (tzv. 3D papír)

Materiál k výrobě 3D přání

Na jednom archu 3D papíru je vytisknuto několik obrázků najednou – hlavní obrázek a potom zvlášť jeho jednotlivé dílky. Všechny tyto dílky je potřeba pečlivě vystříhat.

Stříhání obrázků

Je to sice poměrně náročné, ale vydržte, přinese to kýžený výsledek.

Části na výrobu přání

Hlavní obrázek vystřihněte taky, stejně jako dva podkladové papíry, z nichž jeden bude sloužit jako základ přání a druhý jako poklad obrázku. Jednotlivé dílky 3D papíru polepte ze zadní strany oboustrannou mechovou lepící páskou.

Podlepení části obrázku

Hlavní obrázek nalepíme na jednobarevné podkladové papíry a začneme na něj nalepovat jednotlivé vystříhané dílky tak, jak jdou po sobě (od nejzadnější strany k přední).

3D přání

Přání je hotové, není třeba jej ani více dozdobovat, jen dovnitř napsat text pro obdarovaného. Pokud budete k přání darovat ještě i nějakou maličkost, nezapomeňte se držet podobné barevné kombinace, výsledek potom bude dokonalý.

3D přání

Vložit komentář